Hakkımızda

1990 yılında kurulan KURLAR DALGIÇ POMPA kuruluşundan bugüne kadar derin kuyu dalgıç pompa ihtiyaçlarına çözüm üretmiştir. Yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız uzun yıllardır paslanmaz çelik dalgıç pompa üretimini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Kalitesini her geçen gün arttıran firmamız Ar-Ge çalışmalarına verdiği büyük önem sayesinde Türkiye’deki paslanmaz çelik dalgıç pompa imalatının öncülerinden biri olmuştur.

Üretimine halen İstanbul'da devam eden KURLAR, 4''-6''-8''-10'' komple paslanmaz çelik dalgıç pompa alanında kendinden ve kalitesinden emin bir şekilde yoluna devam etmektedir. Firmamız imalatını 4.000 M2 kapalı alanda yeterli tezgah donanımı ve uzman kadrosu ile sürdürmektedir.Vizyon

Kalite, kapasite, teknoloji, insan kaynakları, pazarlama, satış, tanıtım, müşterilerimizin en iyi şekilde yararlanabileceği paslanmaz çelik dalgıç pompalar yapmak, ''Dalgıç Pompa'' sektöründe güvenilir ve lider bir firma olmaktır.

Misyon

İhtiyaç duyulacak bütün sektörlerde; gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip eden, müşteri memnuniyetine odaklanmış, sistematik bir yaklaşımla iş ortaklarımızın vazgeçilmez bir çözüm ortağı olabilmektir.
Gizlilik Politikamız